سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه ولایت ایرانشهر


اطلاعیه مهم

    پرسشنامه بررسی میزان سطح سواد سلامت ( ویژه دانشجویان سال دوم و سوم )                                                          
خواهشمند است از طریق لینک زیر به سوالات پرسشنامه پاسخ دهید.                                                  
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeFMnB_UF-bjPv2ezmhtbvcaQF7r5j66U9JvdaNG2XaO1z0Ag/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&usp=mail_form_link                                                

با عرض سلام و احترام خدمت اساتید محترم
به اطلاع میرساند که امکان دسترسی به سایتهای دانشگاه ولایت از طریق IP  های خارج از کشور بسته شده است، لذا در هنگام ورود به سامانه ها از خاموش بودن فیلترشکن اطمینان حاصل نمائید، همچنین در صورت امکان به دانشجویان نیز اطلاع رسانی فرمائید.

اخذ معافیت تحصیلی( دانشجویان ورودی 99 و ماقبل آن)
  • قابل توجه دانشجویان پسر ورودی 99 و ماقبل که تاکنون جهت اخذ معافیت تحصیلی از پلیس + 10 اقدام ننموده اند می رساند هر چه سریعتر نسبت به صدور معافیت تحصیلی خود و ارسال آن به پست الکترونیک دانشگاه  vu@velayat.ac.ir اقدام نمایند.
اسامی دانشجویان فاقد معافیت تحصیلی ورودی  99

در صورت عدم تحویل عواقب آن بر عهده دانشجو خواهد بود و اجازه تحصیل نخواهند داشت.  • جهت سهولت بیشتر، زبان سامانه را به فارسی تغییر دهید.
  • هنگام تایپ نام کاربری و کلمه عبور باید صفحه کلید شما انگلیسی باشد.
  • دانشجویان محترم در صورت بروز هرمشکلی می توانند شرح مشکل را به ایمیل vu@velayat.ac.ir  ارسال نمایند تا در اسرع وقت مشکل شما بررسی و رفع گردد. لازم به ذکر است که در ایمیل ارسالی حتماً باید اطلاعات کاربری شامل شماره دانشجویی، نام، نام خانوادگی، کدملی و شماره تلفن همراه قید شده باشد در غیر این صورت امکان بررسی درخواست وجود ندارد.
  • دانشجویان و اساتید محترم میتوانند از لینک های زیر اپلیکیشن موبایلی مودل را دانلود کنند. در ابتدا آدرس سایت vu.velayat.ac.ir را وارد و پس از اتصال به سرور، نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد کنند. سپس لیست دروس خود که در آن ثبت نام دارند را ملاحظه کنند.
     نسخه اندرویدی:  دانلود                                      نسخه IOS:  دانلود


راهنمای کار با سامانه: